Darmowa dostawa od 150 zł

Darmowa dostawa od 150 zł

    • Brak produktów w koszyku.

Georganics

1 2 4

Georganics

Georganics to brytyjski producent ekologicznych i naturalnych produktów do higieny jamy ustnej, które są przyjazne nie tylko dla naszych ust, ale także dla planety. W swoich preparatach stosuje tajną broń. Jest nią natura.

Produkty tej marki składają się wyłącznie ze składników pochodzenia naturalnego, które są odpowiednio dobrane, by skutecznie pomagały dbać o jamę ustną. Nie zawierają sztucznych i często szkodliwych substancji, które znajdziemy w wielu drogeryjnych pastach do zębów i płynach do płukania jamy ustnej.

Georganics powstało w głowie Alexa, który szukał sposobu na naturalną higienę jamy ustnej. Z racji, iż nie mógł znaleźć odpowiednich, w pełni organicznych produktów, postanowił zrobić je samemu. Był on więc (wraz ze swoimi znajomymi) pierwszym testerem swoich naturalnych past do zębów i płynów do płukania. To właśnie wtedy powstało Georganics, które początkowo sprzedawało swoje produkty na niewielkim straganie na targu rolniczym. Dziś jest wymieniana jako jedna z najbardziej zaufanych europejskich marek w odniesieniu do naturalnej higieny jamy ustnej.

Georganics – dobro dla Twoich zębów i otaczającego nas świata

Georganics skupia się na tworzeniu coraz skuteczniejszych produktów do mycia zębów, ale jednocześnie każdego dnia stara się wnosić jeszcze więcej dobra do otaczającego nas świata. Filozofia marki polega na ciągłym szukaniu sposobów na poprawę swojej działalności, by nieustannie dawać pozytywny wkład w środowisko. Marka aktywnie promuje programy związane z ideologią zero waste i zrównoważonym rozwojem. Przekazuje też część swoich zysków na szczytne cele. 

Jednocześnie skupia się na najlepszych składnikach naturalnych, które wchodzą w skład jej produktów. Dzięki temu nigdy nie znajdziesz w nich szkodliwych parabenów, SLS-ów czy triclosanu. Gdy tylko jest to możliwe, Georganics korzysta z surowców i składników pozyskanych od lokalnych wytwórców.

Bardzo ważne w filozofii firmy są też opakowania, w jakich sprzedawane są jej produkty. Aby żyć w zgodzie ze środowiskiem, są one pozbawione plastiku. Wszystkie są biodegradowalne lub w pełni nadające się do recyklingu, dzięki czemu możliwe jest ograniczenie nadmiernej produkcji śmieci.

Naturalne pasty do zębów i nici dentystyczne

W ofercie Georganics znajdziemy naturalne pasty do zębów pozbawione szkodliwych składników. Receptura każdej z nich jest odpowiednio przemyślana, aby dokładnie i delikatnie oczyszczała zęby i dostarczała jamie ustnej właściwych składników odżywczych. Obecność oleju kokosowego czy np. węgla aktywnego w niektórych z nich sprawia natomiast, że świetnie nadają się one także do wybielania zębów.

Na myciu zębów higiena jamy ustnej się nie kończy, dlatego Georganics produkuje m.in. organiczne nici dentystyczne pozbawione plastiku, które pomogą usunąć resztki jedzenia z miejsc, do których nie dociera szczoteczka do zębów. Po zużyciu możną ją z czystym sumieniem wyrzucić na kompost – jest w pełni biodegradowalna.

Nie lada gratką dla entuzjastów żucia gumy jest jej naturalna wersja od Georganics. Wykonana jest z naturalnych składników, które nie tylko odświeżają jamę ustną, ale też eliminują resztki pokarmu i pozbywają się bakterii wywołujących nieprzyjemny zapach. Po zużyciu również można ją wyrzucić na kompost. 

Georganics – opinie

Produkty marki Georganics cieszą się bardzo dobrą opinią nie tylko w Polsce, ale także całej Europie. Firma szybko zaskarbiła sobie przychylność swoich klientów dzięki naturalnemu podejściu do codziennej higieny jamy ustnej i wspieraniu stylu zero waste. 

Produkty od tego producenta chwalone są m.in. za skuteczne działanie oczyszczające i dużą wydajność – pojemnik z pastą do zębów może wystarczyć nawet na 3 miesiące stosowania, czyli znacznie więcej, niż w przypadku zwykłej pasty w tubce. Klienci cenią sobie też naturalny skład i szklane opakowania, które można wykorzystać w domu na inny sposób lub oddać do recyklingu. 

MetodaCzas dostawyCena
Paczkomaty 24/7do 1-2 dni roboczych9,99 zł
Poczta Polska dostawa pod adresdo 2-3 dni roboczych10,90 zł
Poczta Polska dostawa do punktudo 2-3 dni roboczych10,50 zł
ORLEN Paczkado 2-4 dni roboczych8,99 zł
Kurierdo 1-2 dni roboczych13,99 zł
Punkt odbioru DPD Pickupdo 1-2 dni roboczych13,99 zł
Odbiór osobistypo uprzednim ustaleniu0 zł