Darmowa dostawa od 150 zł

    • Brak produktów w koszyku.

Jak wysyłamy

W Pomarańczowej Sowie na każdym kroku staramy się być zgodni z naszą filozofią i stylem życia. Chcemy, by nasze działania generowały jak najmniejszy ślad węglowy. Dotyczy to także wysyłki i sposobu, w jaki pakujemy Twoją paczkę.

W naszym sklepie używamy wszystkiego po wielokroć. Staramy się dawać drugie, a czasami nawet trzecie życie materiałom, dlatego nie zdziw się, gdy Twoja paczka nie będzie idealna. Korzystamy z kartonów z odzysku, które otrzymujemy od naszych znajomych i przyjaciół. Nie wszystkie są piękne, ale dobrze spełniają swoją funkcję – zabezpieczają zamówione przez Ciebie produkty. Bez obaw – paczka dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Nigdy nie stosujemy folii stretchowej. Paczki zaklejamy ekologiczną taśmą papierową. Nie nabywamy też plastikowych wypełniaczy. Jeśli już coś kupujemy, to są to wypełniacze papierowe lub materiały kompostowalne, które są znacznie mniej obciążające dla środowiska.

Niekiedy w swojej paczce możesz jednak znaleźć np. folię bąbelkową lub inne, niekoniecznie ekologiczne materiały. Nie oznacza to, że je kupiliśmy. Po prostu dostaliśmy je od kogoś i wykorzystaliśmy zgodnie z zasadą wielokrotnego użytku. Zachęcamy Cię do tego samego – nie wyrzucaj ich do śmieci. Użyj ponownie lub przekaż komuś, komu mogą się przydać.

Metoda Czas dostawy Cena
Paczkomaty 24/7 do 1-2 dni roboczych 9,99 zł
Poczta Polska dostawa pod adres do 2-3 dni roboczych 9,99 zł
Poczta Polska dostawa do punktu do 2-3 dni roboczych 9,99 zł
Paczka w RUCHu do 2-4 dni roboczych 7,99 zł
Kurier DPD do 1-2 dni roboczych 11,99 zł
Punkt odbioru DPD Pickup do 1-2 dni roboczych 11,99 zł
Odbiór osobisty po uprzednim ustaleniu 0 zł