Darmowa dostawa od 150 zł

Darmowa dostawa od 150 zł

    • Brak produktów w koszyku.

Jak wysyłamy

W Pomarańczowej Sowie na każdym kroku staramy się być zgodni z naszą filozofią i stylem życia. Chcemy, by nasze działania generowały jak najmniejszy ślad węglowy. Dotyczy to także wysyłki i sposobu, w jaki pakujemy Twoją paczkę.

W naszym sklepie używamy wszystkiego po wielokroć. Staramy się dawać drugie, a czasami nawet trzecie życie materiałom, dlatego nie zdziw się, gdy Twoja paczka nie będzie idealna. Korzystamy z kartonów z odzysku, które otrzymujemy od naszych znajomych i przyjaciół. Nie wszystkie są piękne, ale dobrze spełniają swoją funkcję – zabezpieczają zamówione przez Ciebie produkty. Bez obaw – paczka dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Nigdy nie stosujemy folii stretchowej. Paczki zaklejamy ekologiczną taśmą papierową. Nie nabywamy też plastikowych wypełniaczy. Jeśli już coś kupujemy, to są to wypełniacze papierowe lub materiały kompostowalne, które są znacznie mniej obciążające dla środowiska.

Niekiedy w swojej paczce możesz jednak znaleźć np. folię bąbelkową lub inne, niekoniecznie ekologiczne materiały. Nie oznacza to, że je kupiliśmy. Po prostu dostaliśmy je od kogoś i wykorzystaliśmy zgodnie z zasadą wielokrotnego użytku. Zachęcamy Cię do tego samego – nie wyrzucaj ich do śmieci. Użyj ponownie lub przekaż komuś, komu mogą się przydać.

MetodaCzas dostawyCena
Paczkomaty 24/7do 1-2 dni roboczych9,99 zł
Poczta Polska dostawa pod adresdo 2-3 dni roboczych10,90 zł
Poczta Polska dostawa do punktudo 2-3 dni roboczych10,50 zł
ORLEN Paczkado 2-4 dni roboczych8,99 zł
Kurierdo 1-2 dni roboczych13,99 zł
Punkt odbioru DPD Pickupdo 1-2 dni roboczych13,99 zł
Odbiór osobistypo uprzednim ustaleniu0 zł