Darmowa dostawa od 150 zł

Darmowa dostawa od 150 zł

    • Brak produktów w koszyku.

Orange Owl

Orange Owl

Orange Owl to nasza własna marka, którą rozwijamy wraz z naszym sklepem internetowym. Chcemy w jej ramach oferować wartościowe produkty codziennego użytku. To naturalne zamienniki, które pozwolą Ci być bardziej eko. Po prostu lepszym!

Zarówno w pracy, jak i w naszym codziennym życiu staramy się stosować zasady zero waste, gdzie tylko możemy. Chcemy propagować dobre nawyki środowiskowe i przyczyniać się do zmniejszania liczby śmieci, w szczególności plastiku. Zależy nam, by minimalizować nasz ślad węglowy do minimum i zachęcamy do tego innych.

Orange Owl – produkty ze sznurka konopnego

W ofercie naszych autorskich produktów Orange Owl znajdziecie między innymi rękawice i kieszonki do pielęgnacji ciała, wykonane ze sznurka konopnego. Cenimy sobie ten surowiec ze względu na jego wręcz magiczne właściwości.

Sznurek konopny działa bakterio- i grzybobójczo. Świetnie nadaje się zatem do pielęgnacji ciała, a jego nieco szorstka faktura może posłużyć do delikatnego peelingu. Produkty z tego surowca bardzo dobrze współpracują z naturalnymi mydłami w kostkach, które znajdziecie w ofercie naszego sklepu.

Nasze produkty ze sznurka konopnego sygnowane marką Orange Owl są robione ręcznie i w pełni bezpieczne dla środowiska. To oznacza, że nie odciskają na nim swojego piętna i są w 100% biodegradowalne. Gdy się zużyją, wystarczy umieścić je na kompostowniku lub pojemniku na bio odpady. 

Korzystając z produktów ze sznurka konopnego od Orange Owl ograniczasz produkcję śmieci. Myjki posłużą Ci dłużej niż tradycyjne gąbki ze sklepu, a po zużyciu w pełni się rozłożą, nie pozostawiając po sobie śladu. Czy możesz to samo powiedzieć o sztucznych, drogeryjnych gąbkach wykonanych z plastiku?

MetodaCzas dostawyCena
Paczkomaty 24/7do 1-2 dni roboczych9,99 zł
Poczta Polska dostawa pod adresdo 2-3 dni roboczych10,90 zł
Poczta Polska dostawa do punktudo 2-3 dni roboczych10,50 zł
ORLEN Paczkado 2-4 dni roboczych8,99 zł
Kurierdo 1-2 dni roboczych13,99 zł
Punkt odbioru DPD Pickupdo 1-2 dni roboczych13,99 zł
Odbiór osobistypo uprzednim ustaleniu0 zł