Darmowa dostawa od 150 zł

Darmowa dostawa od 150 zł

    • Brak produktów w koszyku.

O nas

Dbanie o otaczający nas świat, związany z tym recykling i szerzenie proekologicznej wiedzy to główne wartości, na których opieramy filozofię naszej marki. Właśnie w taki sposób powstała Pomarańczowa Sowa.

Jesteśmy pasjonatami podejścia zero waste. Zależy nam, by propagować zdrowe nawyki, które choć trochę odciążą otaczające nas środowisko. Dlatego stworzyliśmy miejsce, gdzie możesz kupić ekologiczne zamienniki produktów, z których korzystasz na co dzień. Dajemy Ci do nich łatwy dostęp i przekonujemy, że są tak samo skuteczne, a przy tym przyjaźniejsze dla środowiska. 

Ekologia wpisana jest w nasze DNA. Każdego dnia staramy się żyć zgodnie z ideologią zero waste. W naszej pracy stosujemy przyjazne dla środowiska i nadające się do recyklingu materiały. Jeżeli tylko to możliwe, wykorzystujemy je wielokrotnie, ograniczając produkcję śmieci. Na każdym kroku szukamy sposobu, by zminimalizować nasz ślad węglowy.

Dla nas to jednak za mało. Naszą misją jest też edukacja. Chcemy, by Pomarańczowa Sowa była nie tylko miejscem, gdzie możesz wygodnie zamówić produkty przyjazne środowisku. To także strefa wartościowej wiedzy, pomysłów i inspiracji, w ramach których pokazujemy, że ekologiczny styl życia wcale nie jest taki trudny. Koniecznie zajrzyj na naszego bloga! 

Chętnie bierzemy udział i wspieramy inicjatywy, których głównym celem jest propagowanie eko stylu życia. Cenimy sobie dialog i jesteśmy otwarci na bezpośredni kontakt. Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości lub pomysły, skontaktuj się z nami. Pomożemy w wyborze ekologicznych produktów i podpowiemy, co jeszcze możesz zrobić, by dbać o środowisko.

MetodaCzas dostawyCena
Paczkomaty 24/7do 1-2 dni roboczych9,99 zł
Poczta Polska dostawa pod adresdo 2-3 dni roboczych10,90 zł
Poczta Polska dostawa do punktudo 2-3 dni roboczych10,50 zł
ORLEN Paczkado 2-4 dni roboczych8,99 zł
Kurierdo 1-2 dni roboczych13,99 zł
Punkt odbioru DPD Pickupdo 1-2 dni roboczych13,99 zł
Odbiór osobistypo uprzednim ustaleniu0 zł