Darmowa dostawa od 150 zł

Darmowa dostawa od 150 zł

    • Brak produktów w koszyku.

Soft Moon

Soft Moon

Soft Moon to polski producent wielorazowych produktów pierwszej potrzeby, przeznaczonych dla kobiet. Marka rozwijana jest od 2010 roku. Jej celem jest spopularyzowanie dobrych jakościowo produktów, z których można korzystać wielokrotnie, ograniczając tym samym liczbę produkowanych śmieci.

Soft Moon to marka tylko dla kobiet, która za swoją misję obrała sobie wspieranie i budowanie poczucia własnej wartości wśród płci pięknej. Z tego względu produkty tego producenta mają odzwierciedlać mądrość, wrażliwość i piękno, czyli cechy, które jednoznacznie kojarzą się z kobietą.

Soft Moon przy projektowaniu swoich produktów zwraca uwagę, aby były one odpowiednio dopracowane pod względem kroju i wykorzystanych materiałów. Zanim któryś z nich trafi do szerszej produkcji, jest ściśle testowany przez najbardziej wymagające kobiety. Tylko dzięki temu marka może mieć pewność, że sprosta oczekiwaniom swoich klientów.

Soft Moon – produkty wielorazowe dla kobiet

Soft Moon skupia się między innymi na produkcji wielorazowych podpasek, stworzonych z materiałów o odpowiedniej chłonności. Marka jest propagatorem tego typu rozwiązań i odpowiada za popularyzację wielorazowych artykułów higienicznych wśród Polek.

W swojej ofercie posiada też inne artykuły odpowiadające potrzebom współczesnych kobiet. To między innymi wkładki laktacyjne, wkładki higieniczne, kosmetyczki i przeróżne akcesoria dla płci pięknej.

Wysoką popularnością cieszą się też wielorazowe płatki kosmetyczne do demakijażu, które z jednej strony wykonane są z delikatnej bawełny, a z drugiej z bambusowej frotte. Dzięki temu można nimi przemywać twarz, a nawet wykonywać delikatny peeling.

Soft Moon – opinie

Opinie o produktach Soft Moon są bardzo pozytywne. Użytkowniczki wielorazowych artykułów higienicznych chwalą sobie przede wszystkim wysoką trwałość. Pojedynczy komplet wacików może wytrwać nawet ponad rok, co czyni go bardzo opłacalną inwestycją. Płatki mają przy tym dwie różne faktury, mogą więc służyć do różnych zastosowań. 

MetodaCzas dostawyCena
Paczkomaty 24/7do 1-2 dni roboczych9,99 zł
Poczta Polska dostawa pod adresdo 2-3 dni roboczych10,90 zł
Poczta Polska dostawa do punktudo 2-3 dni roboczych10,50 zł
ORLEN Paczkado 2-4 dni roboczych8,99 zł
Kurierdo 1-2 dni roboczych13,99 zł
Punkt odbioru DPD Pickupdo 1-2 dni roboczych13,99 zł
Odbiór osobistypo uprzednim ustaleniu0 zł