Darmowa dostawa od 150 zł

Darmowa dostawa od 150 zł

    • Brak produktów w koszyku.

BALJA

BALJA to polski producent ekologicznych i naturalnych środków czystości do domu i firmy, które z powodzeniem mogą zastąpić sklepowe detergenty o mocno chemicznym i często szkodliwym składzie. Główna siedziba firmy mieści się w Rzeszowie, ale jej produkty dostępne są z dowolnego miejsca w Polsce dzięki możliwości zamówienia ich w naszym sklepie.

BALJA produkuje swoje środki czystości z myślą o ochronie środowiska naturalnego. Produkty powstają wyłącznie z naturalnych składników, które są w pełni biodegradowalne. W podobny sposób traktowana jest kwestia opakowań. Gdy skończysz używać detergenty tej marki, puste pudełka czy też opakowania możesz z powodzeniem wyrzucić do pojemnika na szkło, papier lub metal.

BALJA nie stosuje nawet plastikowych miarek do odmierzania np. proszku do prania czy też proszku do zmywarki. Zamiast tego w pudełku znajdziesz kartonową miarkę, którą możesz własnoręcznie złożyć, a po zużyciu wyrzucić w zgodzie z zasadami recyklingu. 

BALJA – środki czystości bezpieczne dla Twojej rodziny

Korzystając ze środków czystości w domu lub firmie, bardzo często zapominamy, jak szkodliwe potrafią one być. Mogą wysuszać i podrażniać skórę, a nawet wywoływać alergię. Właśnie z myślą o bezpieczeństwie domowników BALJA tworzy swoją serię produktów. Producent stosuje składniki pochodzenia naturalnego, które minimalizują ryzyko uczuleń, podrażnień czy innych problemów dermatologicznych. 

W produktach marki BALJA nie znajdziemy wszelkiego rodzaju konserwantów czy też rozjaśniaczy, które mogą powodować problemy skórne. W ekologicznych środkach czystości nie ma też miejsca na chlor, który działa przecież bardzo agresywnie na ludzką skórę, mogąc ją mocno przesuszać. Producent zrezygnował nawet z zeolitów, które według niektórych badań są utożsamiane z nadmiernym namnażaniem się kurzu w domu.

Wykorzystanie składników pochodzenia roślinnego sprawia również, że środki czystości marki BALJA są odpowiednie dla wegan i wegetarian. Żadne produkty tego producenta nie są przy tym testowane na zwierzętach.

Poznaj moc ekologicznych środków czystości

Brak chemicznych składników i mocnych detergentów nie oznacza, że ekologiczne środki czystości ustępują swoim tradycyjnym, sklepowym odpowiednikom. Ich moc drzemie w sile naturalnych składników i możliwościach, jakie dają współczesne technologie. 

W ofercie BALJA znajdziemy środki czystości, które w domu lub firmie używane są niemal na co dzień. Każdy musi przecież w końcu prać, zmywać naczynia i sprzątać. Także w przypadku tych czynności można jednak postawić na ekologię i produkty pochodzenia naturalnego, co rzeszowski producent BALJA skutecznie udowadnia.

BALJA oferuje naturalne proszki do prania, zarówno do prania białego jak i kolorowego. Są też zestawy do zmywarki, zawierające ekologiczny proszek do zmywarki, sól do zmywarki oraz nabłyszczacz. Wspomniany proszek wystarcza na około 60 cykli zmywań, a więc niczym nie ustępuje popularnym sklepowym tabletkom do zmywarek. 

Ekologiczny wybielacz do ubrań pozwoli natomiast pozbyć się uciążliwych prań i działa już w wodzie o temperaturze powyżej 20 stopni Celsjusza. Pozbawiony jest przy tym szkodliwych substancji chemicznych, które negatywnie wpływają na ubrania i nasze zdrowie. Do najmocniejszych zabrudzeń z kategorii tych nieusuwalnych, polecane jest natomiast mydło gospodarcze marki BALJA.

BALJA – opinie

Produkty marki BALJA cieszą się pozytywną opinią nie tylko wśród osób, które wyznają ideologię zero waste, ale także tych, którzy po prostu poszukują skutecznych środków czystości do codziennego stosowania.

Komentarze internautów i wysoka średnia ocen produktów tego producenta jednoznacznie wskazują, że są to środki godne polecenia, a przy okazji zgodne ze środowiskiem naturalnym, jak najmniejszym wpływem na przyrodę i zdrowie użytkowników.

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Balja na naszym Sowim blogu – WYWIAD BALJA

MetodaCzas dostawyCena
Paczkomaty 24/7do 1-2 dni roboczych9,99 zł
Poczta Polska dostawa pod adresdo 2-3 dni roboczych10,90 zł
Poczta Polska dostawa do punktudo 2-3 dni roboczych10,50 zł
ORLEN Paczkado 2-4 dni roboczych8,99 zł
Kurierdo 1-2 dni roboczych13,99 zł
Punkt odbioru DPD Pickupdo 1-2 dni roboczych13,99 zł
Odbiór osobistypo uprzednim ustaleniu0 zł