Darmowa dostawa od 150 zł

Darmowa dostawa od 150 zł

    • Brak produktów w koszyku.

Bambaw

1 2 3

Bambaw to producent wielorazowych produktów wytwarzanych m.in. z bambusa, które są ekologiczną alternatywą dla jednorazowych, plastikowych przedmiotów codziennego użytku. To globalna marka, docierająca do konsumentów na całym świecie, której zależy na przełamaniu konsumenckiego statusu quo i propagowaniu ideologii zero waste. Produkty tego producenta cieszą się dużą popularnością także w Polsce i są dostępne w ofercie naszego sklepu.

 

Bambaw skupia się na zamiennikach plastikowych jednorazowych przedmiotów codziennego użytku, które zalewają cały świat, by ostatecznie przez setki lat rozkładać się na wysypiskach śmieci. Producent proponuje wytrzymałe produkty wielorazowego użytku, z których można korzystać znacznie dłużej. Powstają one z ekologicznych materiałów.

 

W Bambaw bardzo dużą wagę przywiązuje się do procesu produkcji. Firma kieruje się zasadą jak najmniejszego wpływu na środowisko na każdym etapie produkcji. Upewnia się również, by pracownicy współpracujących z nią firm mieli godne warunki pracy i odpowiednią płacę.

 

Bambaw – wielorazowe produkty z bambusa

 

Większość produktów w ofercie Bambaw wytwarzanych jest z bambusa. Nie bez przyczyny wybrano właśnie ten surowiec. Jest on często nazywany mianem „najbardziej odnawialnego materiału na świecie”. Wszystko dzięki właściwościom, jakie wykazuje bambus.

 

Może on rosnąć w tempie nawet jednego metra na dzień. Pochłania przy tym aż pięć razy więcej dwutlenku węgla niż drzewa i produkuje około 35% więcej tlenu. Do wzrostu potrzebuje przy tym niewielkiej ilości wody. Nie wymaga nawożenia i stosowania szkodliwych pestycydów. Gdy jest ścinany, potrafi się skutecznie odnowić z pozostałych systemów korzeniowych.

 

Bambus, choć właściwie nie jest drzewem, a trawą, wykazuje bardzo dużą wytrzymałość, przez co jest chętnie wykorzystywany do produkcji różnych przedmiotów. Jego właściwości antybakteryjne sprawiają, że można go stosować choćby do produkcji sztućców. Właśnie te cechy marka Bambaw stara się skutecznie wykorzystywać w swoich produktach.

 

Wielorazowe przedmioty codziennego użytku

 

W szerokiej ofercie marki Bambaw znajdziemy wytrzymałe zamienniki jednorazowych produktów, które wykonane są przede wszystkim z bambusa. To między innymi maszynka do golenia wyposażona w wytrzymałą i stylową bambusową rączkę i elementy ze stali nierdzewnej. Bazuje na tradycyjnych żyletkach, które po stępieniu można z powodzeniem wymienić. Dzięki temu wystarcza na bardzo długo, a jej użytkownik ogranicza produkcję plastiku, który zostałby użyty do wykonania popularnych jednorazówek.

 

Innym zastosowaniem bambusa przez markę Bambaw jest naturalna szczotka do mycia naczyń o zaokrąglonym kształcie, dzięki któremu można nią dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Jej włosie wykonane jest z kokosa. 

 

Bambaw zachęca swoich klientów do ograniczania użycia produktów jednorazowych w każdej dziedzinie życia. Z myślą o tym marka zaprojektowała wielorazowe płatki kosmetyczne, wykonane z włókien bawełny i bambusa, który wykazuje przecież właściwości antybakteryjne. Takie waciki można po użyciu wrzucić do woreczka i wyprać, by móc z nich ponownie korzystać, ograniczając tym samym produkcję śmieci.

 

Bambaw – opinie

 

Internauci są zadowoleni z jakości produktów marki Bambaw i deklarują, że po wypróbowaniu wielorazowej alternatywy już nigdy nie powrócą do plastikowych jednorazówek. Konsumenci cenią sobie jakość wykonania, wygodę użytkowania i skuteczność działania. Szczególną popularnością cieszą się m.in. bambusowe maszynki do golenia, które zebrały już szerokie grono fanów.

 

MetodaCzas dostawyCena
Paczkomaty 24/7do 1-2 dni roboczych9,99 zł
Poczta Polska dostawa pod adresdo 2-3 dni roboczych10,90 zł
Poczta Polska dostawa do punktudo 2-3 dni roboczych10,50 zł
ORLEN Paczkado 2-4 dni roboczych8,99 zł
Kurierdo 1-2 dni roboczych13,99 zł
Punkt odbioru DPD Pickupdo 1-2 dni roboczych13,99 zł
Odbiór osobistypo uprzednim ustaleniu0 zł