Darmowa dostawa od 150 zł

Darmowa dostawa od 150 zł

    • Brak produktów w koszyku.

NAGA

NAGA

NAGA to marka tworzona przez Olę & Olę. Zajmuje się produkcją naturalnych kosmetyków do higieny, pozbawionych chemicznych dodatków i agresywnych substancji myjących, które mogą podrażniać skórę. To produkty innowacyjne i jednocześnie zgodne z naturą, powstające w harmonii z otaczającym nas środowiskiem.

Współtwórczynie NAGA wyznają kilka wartości, którymi kierują się w swojej codziennej pracy. To przede wszystkim szczerość, uczciwość i szacunek do innych. Ten ostatni dotyczy nie tylko drugiego człowieka, ale i przyrody. Właśnie z tego względu kosmetyki tej marki są pozbawione szkodliwych związków i sztucznych substancji, które odciskają swoje piętno na naturze.

Produkty od NAGA to wyłącznie proste składniki pochodzenia naturalnego o wspaniałych właściwościach. Ich idealna kompozycja sprawia, że kosmetyki tej firmy są niezwykle skuteczne, a przy okazji wydajne.

NAGA – innowacja i natura w jednym

Kosmetyki od NAGA charakteryzują się innowacyjnym podejściem. Ola & Ola wspólnie stworzyły zupełnie nowy produkt na ekologicznym rynku – emulsję do higieny intymnej w kostce. Odpowiednio dobrane składniki zapewniają dobroczynne działanie dla delikatnej skóry okolic intymnych, a brak SLS-ów, parabenów i innych szkodliwych substancji jest gwarantem bezpieczeństwa. 

Kostka jest przy tym bardzo wygodna w użytku. Można ją z powodzeniem zapakować w podróż – nie zajmie zbyt wiele miejsca w torbie. Jest też bardzo wydajna – wystarcza na przynajmniej 3 miesiące. 

W trosce o matkę naturę

Dzięki zastosowaniu składników wyłącznie naturalnego pochodzenia, kostka do higieny intymnej jest całkowicie bezpieczna dla środowiska i w żaden sposób go nie zanieczyszcza. Ulega całkowitej biodegradacji.

NAGA zadbała także o odpowiednie opakowanie. Pochodzi ono z recyklingu, a więc wykorzystywane są materiały, które już kiedyś do czegoś nam służyły. Z powodzeniem nadaje się także do dalszego recyklingu – papier nie jest wybielany chlorem, a nadruki stworzono z wykorzystaniem ekologicznych technologii. 

Kosmetyki NAGA nie pozostawiają po sobie żadnego śladu. Co innego jednak w przypadku samej marki, która już to czyni – ale w pozytywny sposób! 1% swojego dochodu przekazuje bowiem na wsparcie pozarządowych instytucji dbających o polską wodę – rzeki, jeziora i mokradła.

NAGA – opinie

Opinie na temat produktów NAGA są bardzo pozytywne. Użytkowniczki emulsji do higieny intymnej w kostce chwalą sobie wysoką skuteczność i brak podrażnień okolic intymnych. Jest przy tym wygodna w podróży i może być używana do mycia także innych części ciała. Chwalona jest za dobry, naturalny skład, ekologiczne opakowanie zero waste oraz konsystencję. 

MetodaCzas dostawyCena
Paczkomaty 24/7do 1-2 dni roboczych9,99 zł
Poczta Polska dostawa pod adresdo 2-3 dni roboczych10,90 zł
Poczta Polska dostawa do punktudo 2-3 dni roboczych10,50 zł
ORLEN Paczkado 2-4 dni roboczych8,99 zł
Kurierdo 1-2 dni roboczych13,99 zł
Punkt odbioru DPD Pickupdo 1-2 dni roboczych13,99 zł
Odbiór osobistypo uprzednim ustaleniu0 zł