Darmowa dostawa od 150 zł

Darmowa dostawa od 150 zł

    • Brak produktów w koszyku.

Orange is the new…green

Orange is the new…green

Orange_is_the_new_green_blog

Znacie takie stworzenie jak Pomarańczowa Sowa? Nie?! Nic dziwnego, że nie! Przecież ono w realnym świecie nie istnieje! My jednak powołaliśmy je do życia i daliśmy naszej Pomarańczowej Sowie bardzo ważną misję! Jej zadaniem jest niesienie ekologicznej rewolucji do polskich domów! 

Orange is the new…green 

Na pewno znasz to hasło w wersji “Orange is the new black”, musiało obić Ci się o uszy! Stało się bardzo popularne za sprawą serialu o tym samym tytule. Zarówno serial jak i tytułowe hasło okazały się rewolucyjne. My zaś uznaliśmy, że w kolorze pomarańczowym faktycznie istnieje jakaś moc, siła wyrazu silniejsza niż w klasycznej czerni. Mało tego! Uznaliśmy pomarańcz za… nowy zielony! Powariowaliśmy? Być może… 

Dotąd marketing marek związanych z branżą kosmetyków naturalnych, produktów ekologicznych i bio, akcesoriów zero waste stawiał na biel, brąz i zieleń. Proste i oczywiste skojarzenie: kolory natury = coś eko. Niestety marki tak wypaczyły określenie “eko”, że wszyscy mamy coraz mniej zaufania do kolorów natury w marketingu. Przynajmniej dla nas stało się to mało klarowne… szukaliśmy więc innego koloru, silniejszego w przekazie. I oto mamy: soczysta pomarańcz!Pomarańcz to witalność i energia – bije z tego koloru dużo radości, mocno zwraca na siebie uwagę. Jest też kolorem zapraszającym do zabawy, a nasz zespół lubi dobrą zabawę i głośny śmiech. Jednocześnie pomarańczowy jest kolorem ostrzegawczym, jakby mówił “Uwaga, tu dzieje się coś ważnego!”. A w naszym e-sklepie dzieją się rzeczy ważne. Ta barwa zwraca też na siebie uwagę. A na Waszej uwadze bardzo nam zależy! 

Idealnie. Z pomarańczem nam do twarzy – uznaliśmy zadowoleni. 

Pomarańczowy alert

Podnosimy alert dla świata i dajemy pomarańczowy sygnał ostrzegawczy. Mamy ostatnie chwile, by zmienić coś na lepsze dla Matki Ziemi. Naprawdę jesteśmy na ostatnim etapie, na którym dzięki sile naszych odpowiedzialnych wyborów, możemy zachować bioróżnorodność i piękno przyrody dla naszych dzieci i wnuków. 

To nas motywuje. Jesteśmy rewolucją, którą chcemy widzieć w świecie. Zależy nam na tym, by świat wciąż był tak pięknym i zachwycającym miejscem. Wiemy jak ważne są świadome wybory zakupowe, jak istotna jest jakość produktów, po które sięgamy jako konsumenci i – chcąc ratować świat przed zalaniem go plastikiem i innym badziewiem – trzeba się postarać, wysilić. Niestety dobre produkty wcale nie są dostępne od ręki, nie kupisz ich w każdej drogerii. My to zmieniamy. Dajemy Wam dostęp do tego, co jest dobre dla świata i dla Waszego zdrowia. W naszym e-sklepie dzieją się ważne rzeczy. Popularyzujemy produkty, które są przyjazne planecie i pomagają podejmować lepsze decyzje konsumenckie. 

Hu hu! Nadlatuje sowa! 

Patronką naszego projektu została sowa. Jesteśmy pokoleniem, które dobrze zna Kubusia Puchatka i wiemy, że sowa to mądre zwierze. Sowa Mądra Głowa – pomyśleliśmy, że taka kompanka przyda nam się w rewolucji, którą tworzymy. Sowa jest symbolem mądrości, inteligencji i rozsądku. Wszystkie te cechy bardzo przydadzą się nam w biznesie, mamy nadzieję, że Pomarańczowa Sowa hojnie nas nimi obdarzy! 

Pomarańczowa Sowa 

W prawie wszystkich dawnych wierzeniach (poza greckimi) sowa była kojarzona z nocą, mrokiem, śmiercią i demonami oraz z kolorem czarnym. Nasza sowa przełamuje ten schemat. Dziś, gdy więcej wierzy się badaniom niż podszeptom intuicji, dużo wiemy o sowach i mamy pewność, że nie mają konszachtów z diabłem. Internet zaś pełen jest zabawnych zdjęć tego gatunku, które zdecydowanie zaprzeczają mrocznej naturze sów. Wierzymy jednak, że sowa mogłaby być doskonałą przyjaciółką wiedźmy. Wiedźma zaś tworzy eliksiry na bazie naturalnych składników, z poszanowaniem i troską o naturę – czyli wg nas idealnie, tak jak być powinno! 

Tak oto, w telegraficznym skrócie, powołana do życia została nasza patronka – Pomarańczowa Sowa. Mając nazwę byliśmy gotowi stworzyć logo. Wiecie jak trudna to praca? Oj długo dumaliśmy nad koncepcją… Jak przekazać wszystko, co dla nas ważne? W końcu mamy: sowę, ziemię, recykling. Dbałość i troskę o planetę, Świadome zakupy. 

Świat, recykling, sowa
Recykling + Planeta + Sowa = Pomarańczowa Sowa

Zapraszamy Was, żebyście pod mądrym spojrzeniem naszej sowy i jej opiekuńczymi skrzydłami dokonywali ekologicznych zakupów wspierających planetę i bezpiecznych dla zdrowia Waszego i bliskich Wam ludzi! Jak to się mówi: bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie. To naprawdę wystarczająco dużo, by zmienić coś na lepsze.  Dlatego zapamiętaj nasze hasło: Orange is the new…green.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

MetodaCzas dostawyCena
Paczkomaty 24/7do 1-2 dni roboczych9,99 zł
Poczta Polska dostawa pod adresdo 2-3 dni roboczych10,90 zł
Poczta Polska dostawa do punktudo 2-3 dni roboczych10,50 zł
ORLEN Paczkado 2-4 dni roboczych8,99 zł
Kurierdo 1-2 dni roboczych13,99 zł
Punkt odbioru DPD Pickupdo 1-2 dni roboczych13,99 zł
Odbiór osobistypo uprzednim ustaleniu0 zł